Seçmen yola çıktı: Otogarda yoğunluk

Seçimlerin yanı sıra Ramazan Bayramı’nın da yaklaşması, şehirlerarası otobüs seferlerinde önemli bir artışa neden oldu. Bu dönemde yolculuk yapacak vatandaşların karşılaşabileceği yoğunluğu hafifletmek amacıyla, birçok otobüs firması sefer sayılarını artırdı.

YOĞUNLUK NASIL YÖNETİLİYOR

Bayrampaşa Otogarı’ndaki hareketlilik, seçim ve bayram dönemlerinde önemli ölçüde artış gösteriyor. Tüm Otobüsçüler Federasyonu Başkanı Mustafa Yıldırım, yolcu doluluk oranları ve yoğunluğun yönetilmesi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yıldırım, yolcuların rahat bir şekilde memleketlerine ulaşabilmeleri için ek seferlerin düzenlendiğini belirtti.

BİLET FİYATLARI VE REZERVASYONLAR

Yoğunluğun artması, bilet fiyatları üzerinde de etkili olabiliyor. Federasyon Başkanı Mustafa Yıldırım, bilet fiyatlarına ilişkin olarak, seçim ve bayram dönemlerinde fiyatların mevcut durumunu koruyacağını ve herhangi bir artış yapılmasının planlanmadığını ifade etti. Yıldırım, vatandaşların biletlerini erken rezervasyon yaptırmalarını önerdi, böylece son dakika yoğunluğundan ve olası fiyat artışlarından etkilenmeyeceklerini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx