Emre Belözoğlu: Gelinen süreçte üzgün olmamak elde değil!

Beraberlikten dolayı üzgün olduğunu belirten Emre Belözoğlu, kalite yüksek olsa maçı ilk yarıda kendi lehlerine kopartabileceklerini söyleyerek, “İkinci yarıdan hiç memnun değilim ama ilk 45 dakikada gösterilken mücadele ve istek, maç önü yaşanan olayları düşündüğümüzde motivasyon kolay değil. İlk yarıda maçı kopartabilecek oyunu oynamıştık ama ikinci yarıda Hatayspor’un hakettiği bir oyun vardı. Beraberlik adil sonuç olarak görünüyor” dedi.

Kulübün son dönemde yaşadığı süreçle ilgili yöneltilen soruya yanıt veren Belözoğlu, “Oyuncuyu motive etmek, kulübün içinden geçtiği süreç, sayın başkanımızın durumu bizler için kolay değil. Olumlu taraf olarak bakabilirsem, ben Ankaragücü’nü sahada güçlü kılmak için her şeyi yapmaya çalışacağım. Başkanın hapiste olduğunu bilerek, bu kulübün zor bir süreçten geçtiğini bilerek, kim mücadele ediyorsa, benimle ve bu kulüple yol yürümeye devam edecek. Ben böyle bakıyorum, burada o yüzden varım. Takıma, camiama yakışacak şekilde bu süreci en doğru şekilde yönetecek tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. Benim 30 senedir kendimce emeğim var bu süreçte. Gelinen süreçte üzgün olmamak elde değil” diye konuştu.

Takımının ilk devrede kaydettiği golün ofsayt olmadığını belirten Belözoğlu, santrafor bölgesine yapılacak bir transferin öncelikli olmadığını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir