Ünlü iş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala’nın vefatına ait yeni detaylar ortaya çıktı

Olay, dün saat 22.00 sıralarında Torba Mahallesi Kaynar mevkinde oteller bölgesinde meydana geldi. İnşaat ve akaryakıt bölümünde faaliyet gösteren holdingin idare konseyi lideri olanı Ankaralı iş insanı Ünal Pala’nın kullandığı, içinde eşi Evrim Pala ve çocukları Mina Pala’nın da bulunduğu hız teknesi, Kaynar mevki açıklarında kayalıklara çarptı.

Çarpmanın tesiriyle savrulan teknede Pala çifti ağır yaralanırken, Mina ise savrularak denize düştü.

Çevredekilerin yardımıyla Mina sudan çıkarıldı. İhbar üzerine bölgeye sıhhat, polis ve Kıyı Güvenlik Komutanlığı’na bağlı takımlar sevk edildi. Sıhhat takımlarının yaptığı denetimde Ünal ve Evrim Pala çiftinin hayatını yitirdiğini belirlendi.

Kazada yaralanan Mina Pala ise birinci müdahalenin akabinde ilçedeki bir özel hastaneye kaldırıldı. Sıhhat durumu uygun olan Mina Pala, tedavisinin akabinde taburcu edildi. Savcının incelemesinin akabinde Pala çiftinin cansız vücutları ise Bodrum Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

CENAZELER ANKARA’YA GÖNDERİLECEK

Kazanın Pala çiftinin kızları Mina ile hız teknesiyle açıkta demirli olan yatlarına dönerken meydana geldiği öğrenildi. Öte yandan, kazadan yaralı kurtulan Mina Pala’nın çarpma sırasında denize düştükten sonra yaklaşık olarak 150 metre yüzdüğü, akabinde da etraftakiler tarafından fark edilip, sudan çıkarıldığı ortaya çıktı.

Öte yandan Ünal – Evrim Pala çiftinin cenazelerinin bugün uçakla defnedilmek üzere Ankara’ya gönderileceği bildirildi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.