Sirius Geçidi Açıldı Bir Yıllık Kadrin Yazılıyor… 3-7 Temmuz Güneş Sirius Kavuşmasının Burçlara Tesiri

2022’de Sirius Geçidi 4-5 Temmuz’da tepe yapacak. Güneş ve Sirius kavuşumu olarak hepimiz bu yüksek frekanslı güce erişebiliyor ve onu yaratıcı ilham, girişimcilik eforları, teknolojik yenilikler ve sezgilerimizi yükseltmek için kullanabiliyoruz.

Sirius, birçok eski kültür tarafından uzun vakittir hürmet görüyor ve Spiritüel Güneşimiz olarak kabul ediliyor.

Güneşimiz bu gezegenin hayat çizgisi olarak kabul edilir. Güneş, doğumun, sıcaklığın, beslenmenin ve ışığın gücünü taşır. Güneş, bizi bu Dünyevi realitede hayatta tutan ve mevcut tutan şeydir.

GÜNEŞ DÜNYAMIZI AYDINLATIRKEN RUHSAL GÜNEŞİMİZ SIRIUS İSE RUHUMUZU AYDINLATIYOR

Kendi Güneşimizden 23 kat daha fazla parlayan Sirius, bizim “Ruhsal Güneşimiz”dir ve bizi aktive etmeye ve ruhsal farkındalığın daha yüksek düzeylerine kaydırmaya yardımcı olur.

Dünyamızın yörüngesindeki Güneş bedenimizi ısıtıyorsa, galaksimizin derinliklerinde bulunan Sirius da ruhumuzu ısıtır.

Sirius yıldızı gezegenimizden çok uzak olmasına karşın, dünyanın her yerinden birçok antik kültürün öykülerinde kıymetli bir yere sahip üzere görünüyor.

ESMİ MISIR’DA SIRIUS

Eski Mısır’da Sirius, vefat ve yine doğuş döngülerini yöneten Tanrıça İsis’in ve yaşayanlar dünyası ile canlılar dünyası ortasında yürüyebilen çakal başlı İlah Anubis’in yıldızı olarak kabul edilirdi.

SIRIUS ESKİ ŞAMAN İNAÇLARINDA DA VAR

Eski Şaman kültürlerinde Sirius’un Yaradanlara açılan bir kapı olduğuna inanılırdı ve Sirius Geçidi’nden yapılan seyahatlerin İlahi bildiriler getirdiği söylenirdi. Ayrıyeten Sirius’un cennete açılan kapı olduğuna ve bu alemden ayrılıp bir sonrakine girmek için ruhlarımızın geçmesi gereken yer olduğuna inanılıyordu.

TÜM KÜLTÜRLERDE RUHSAL UYANIŞIN SİMGESİ

Görünüşe nazaran birçok antik kültür için, Sirius, ruhsal uyanış fikriyle ve bu dünyasal seyahatte ve ötesinde yolumuza devam ederken meydana gelen kaçınılmaz dönüşüm döngüleriyle tıpkı hizadadır.

Modern astrolojide Sirus, özgürlüğün titreşimini de taşır. Gücü, sınırlamaları özgür bırakmamıza ve gerçek benliklerimizi tabir etmekte özgür hissetmemize yardımcı olabilir. Bu özgürlük gücü birebir vakitte ilham kaynağı olarak da hareket edebilir, dışarı çıkmamıza ve gayelerimizi ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürmemize yardımcı olabilir.

Sirius’un ayrıyeten son derece gelişmiş teknolojik yeniliklere ve psişik yeteneklere sahip bir uzaylı ırkına mesken sahipliği yaptığına inanılıyor.

Halihazırda Sirius’a bağlı hisseden birçok yıldız tohumu olsa da , bu geçit vaktinde, Siriuslu varlıklardan iletiler almak yahut tahminen de Sirius’tan geçmiş yahut paralel hayatları hatırlamak daha kolay hale gelebilir.

Tüm bu yüksek frekanslı güç gücü, Temmuz ayının birinci haftasını, ruhsal farkındalığımızı açıp geliştirebileceğimiz, İlahi Olan’dan iletiler alabileceğimiz ve kendimizde ve hayatlarımızda yeni bir özgürlük bulabileceğimiz, Dünya üzerinde hayli güçlü bir vakit haline getiriyor.

Aynı vakitte kendimizi daha yüksek varlıklarla irtibat kurmaya ve kendi vefat ve tekrar doğuş döngülerimizi ve onların ruhsal olarak ilerlememize nasıl yardım ettiklerini onurlandırmaya daha açık bulabileceğimiz bir vakittir.

Bu güçlü ruhsal enerjiyi kendi hayatınızda almak için, Temmuz ayının birinci haftası meditasyon yapmak, üçüncü gözünüzü harekete geçirmek ve rehberlik için ruh rehberlerinize, kollayıcı meleklere yahut yüksek benliğe ulaşmak için harika bir vakit olacaktır.

Ayrıca, aura cleans e yapmak ve yaratıcı yahut teşebbüsçü projelerinizde daha fazla özgürlük bulmaya çalışmak için kusursuz bir vakit olacaktır. Teknoloji alanında çalışıyorsanız, üzerinde çalıştığınız yeniliklerle daha fazla desteklenmiş hissedebilir yahut ani bir ilham patlaması yaşayabilirsiniz.


Hangi Sayıları Görüyorsun? Viral Oldu Toplumsal Medyayı Bölen Optik İllüzyon…


İçtiğiniz Kahve Kişilik Özelliğinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Karakter Özelliklerini Açığa Çıkaran Kişilik Testi


Bu Fotoğrafta Birinci Neyi Görüyorsunuz? Birinci Gördüğünüz Neden Hala Aşkı Bulamadığınızı Açıklıyor

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.