Kıvanç Tatlıtuğ’dan Aşk-ı Memnu’ya Rakip Proje! Hüngür Hüngür Ağlatacak! İşte Birinci Kare

Türkiye’nin en başarılı erkek oyuncuları ortasında yer alan Kıvan Tatlıtuğ oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken isimler ortasında. Oynadığı her dizi ve sinemada büyük muvaffakiyetler elde eden Tatlıtuğ, yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Çekimleri tamamlanan sinemanın konusu ise ise dikkat alımlı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ’un o paylaşımı.

AŞK-I MEMNU’NUN BEHLÜL’ÜNDEN YENİ PROJE

Aşk-ı Memnu dizisinde oynadığı karakter ile büyük bir üne kavuşan Kıvanç Tatlıtuğ yakında yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. hayranlarının karşısına. Oynadığı Aşıklar Bayramı sineması için heyecanlandıran bir paylaşım yapan Tatlıtuğ, Netflix’de görünecek. Sinemanın vizyon tarihi ise muhakkak oldu.

KIVANÇ TATLITUĞ UZUN VAKİT SONRA NETFLİX’TE

İş hayatı kadar özel hayatıylada parmakla gösterilen oyuncular ortasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni projesi ile ekranlara çıkmaya gün sayıyor. Netflix’te yayınlanacak olan Aşıklar Bayramı sinemasında Settar Tanrıöğen ve Yasemin Allen’la başrol paylaşan Tatlıtuğ, meraklılarına müjdeli haberi verdi. 6 ay evvel çekimleri biten sinemanın vizyona girme tarihi netleşti. Sinemanın setinden paylaşım yapan Tatlıtuğ, sevenlerini heyecanlandırmıştı.

FİLMİN VİZYON TARİHİ AŞİKÂR OLDU

Uzun müddettir setlerden uzak kalan başarılı oyuncu Aşıklar Bayramı isimli sinema projesiyle tekrar isminden sıkça kelam ettireceğe benziyor. Vizyona girme tarihini merak eden takipçilerine ise sevindiren haber geldi. Sinema 2 Eylül 2022 tarihinde Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Bu sinema sayesinde Kıvanç Tatlıtuğ bir sefer daha Netflix ekranında izleyici karşısına çıkacak.

KEMAL VAROL’UN ROMANINDAN UYARLAMA

Yazar Kemal Varol’un tıpkı isimli romanıyla uyarlanan sinemanın direktörlüğünü Özcan Alper üstlendi. Üretimci ise OGM Pictures ve Nar İmal. Aşıklar Bayramı sinemasında Settar Tanrıöğen ve Kıvanç Tatlıtuğ sinemada baba oğulu canlandırırken Yasemin Allen da Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisine hayat veriyor.

FİLMİN KONUSU NE?

Film Kırşehir’den Kars’a kadar uzanan bir öyküyü ele alıyor. 25 yıl görüşmeyen baba oğlunun hayatını alan dizi saz aşığı Heves Ali ile avukat oğlu Yusuf’un, Kars’a gerçek seyahatleri mevzu ediniyor. Birbirlerine kırgın ve kızgın baba ile oğulun geçmişle hesaplaşmasa vurgu yapan sinema izleyenlere duygusal anlar yaşatacağa benziyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.