Jorge Jesus: Grup şu anda istediğim düzeyde değil

Süper Lig’in birinci haftasında Şükrü Saraçoğlu’nda Fenerbahçe ile Ümraniyespor grupları karşı karşıya geldi.

Karşılıklı uğraşın eksilmediği maçta geriye düşen Fenerbahçe, son dakikalarda bulduğu golle Ümraniyesporla 3-3 berabere kaldı.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

“Biri penaltıdan olmak üzere duran toplardan 3 gol yedik”

Maçı kıymetlendiren Jesus “İstediğimiz sonucu alamasak da izleyenler için düzgün bir maçtı. 3 gol attık lakin maalesef 3 gol yedik. Biri penaltıdan olmak üzere duran toplardan 3 gol yedik. Olağanda grubumuz defansif duran toplarda düzgün ancak bugün istediğimizi yapamadık. Rakibin de hakkını vermek lazım. Kornerlere düzgün çalışmışlar.” dedi.


“Bugün 2 puan kaybettik fakat önümüze bakacağız”

Jorge Jesus ayrıyeten “Maça düzgün başladık ancak rakibimiz maçı zorlaştırdı. İstediğimizi yapamadık. Fenerbahçe berbat sonuçlar alsa da her vakit şampiyonluğa inanır. Bugün 2 puan kaybettik fakat önümüze bakacağız ve her vakit inanmaya devam edeceğiz. Taze kanlar sürmek istedik alana lakin Avrupa maçındaki kimi yorgunluklar birtakım futbolculara yansıdı. Futbolda bunlar var.” açıklamasını yaptı.

“Takım istediğim düzeyde değil lakin düzgün yoldayız”

Deneyimli teknik adam son olarak,  “Takım şu anda istediğim düzeyde değil fakat hiçbir hoca grubunu birinci haftada istediği düzeyde görmez. Fakat düzgün bir yoldayız. Alanda uygun şeyler yaptık. Sonradan girenler kalitemizi arttırdı bu da çok değerliydi fakat istediğimiz sonucu alamadık. KAzanamadık ancak sonuna kadar savaştık. Perşembe Avrupa’da bir maçımız var. Bugünü unutup perşembeye odaklanacağız” diye konuştu.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.