Binance Bu 4 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!

İşlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance, 4 altcoin için önemli duyurularla gündeme geldi. İşte detaylar…

Binance, WAXP entegrasyonunu tamamladı

Borsanın yaptığı ilk duyuruya göre Binance, WAX’in (WAXP) ERC20 entegrasyonunu tamamladı. Böylece WAX (WAXP) için para yatırma ve çekme işlemleri Ethereum ağında açıldı. kullanıcıların para yatıracağı WAX ERC20 akıllı sözleşme adresi şu şekilde: 0x2A79324c19Ef2B89Ea98b23BC669B7E7c9f8A517

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi WAX (WAXP), e-ticaret işlemlerine odaklı bir ağ. Bu işlemleri daha basit ve daha güvenli hale getirmek için tasarlandı. 2017 yılında piyasaya girdi. WAX Blockchain’i, konsensüs mekanizması olarak devredilmiş PoS (DPoS) kullanır. EOS ile tam uyumludur. ERC20 geçişinden önce WAX, WAXP token sahiplerinin tokenlarını Ethereum tabanlı bir ERC20 yardımcı program tokenı olan WAXE’ye dönüştürmesine olanak tanıyan bir WAXP-Ethereum (ETH) köprüsüne sahipti.

Borsa, 25.000 dolar dağıtıyor

Öte yandan borsa, CryptoWODL için yeni bir kampanyayı duyurdu. CryptoWODL, kullanıcıların kripto ödülleri kazanırken en son piyasa gelişmelerini anlamak için gizemli kelimeleri tahmin etmelerini sağlayan bir mini oyundur. Bu haftanın konusu ETH Stake Uygulaması. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu haftaki WODL’ye katılmak için Binance’in haberler sekmesini okuyabilirsiniz. En az beş doğru cevap veren kullanıcılar, SSV tokenı olarak 25.000 doları eşit olarak paylaşma hakkı kazanacak. Bu kampanya, 26 Eylül’de sonlanacak.

Ek olarak, promosyon döneminde bu yönlendirme bağlantısı aracılığıyla Binance hesabına kaydolan ilk 1.200 yeni kullanıcı bir hoş geldin hediyesi almaya hak kazanacak. SSV token kuponlarında 5.000 dolarlık pay elde edecek. Uygun kullanıcılar, hediyeyi almak için 16 Ekim’den önce KYC’yi tamamlamalıdır. Karşılama hediyeleri sınırlı sayıdadır. Konuya yönelik önemli bazı maddeleri şu şekilde görebilirsiniz:

  • Günde en fazla iki WODL oyunu oynayabilirsiniz.
  • SSV token kuponlarında 25.000 dolarlık eşit paya hak kazanmak için Etkinlik Dönemi boyunca toplam beş doğru cevap vermelisiniz.
  • Yalnızca yeni kullanıcılar için: Promosyon süresi boyunca bu yönlendirme bağlantısı aracılığıyla bir Binance hesabına kaydolan ilk 1.200 yeni kullanıcı, SSV token kuponlarında 5.000 dolarlık pay alacaktır.

Borsa, BUSD’nin Avalanche ve Polygon entegrasyonunu tamamladı

Son olarak borsa, Binance USD’nin (BUSD) Avalanche ve Polygon ağlarına entegrasyonunu tamamladı. BUSD için para yatırma ve çekme işlemleri artık her iki ağda da açık. Kullanıcılar artık Ethereum, BNB Chain, Avalanche ve Polygon ağları üzerinden BUSD aktarabilir. Bilindiği üzere BUSD, Binance’in ABD dolarına sabitli stablecoin’idir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.