AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na sert tenkit: Karanlık odakların propagandası

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan ABD’ye kaçacak” tezlerini sert bir lisanla eleştirdi. Toplumsal medya hesabından açıklama yapan Çelik şu tabirleri kullandı: “Dün, bir siyasi parti genel liderinin kendisini ve partisini karanlık çevrelerin propoganda aygıtı haline getirmesine şahit olduk. Sn Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanımızın ülkeden kaçacağını söylemesi karanlık odakların propagandasının çevirisinden diğer bir şey değildir!

“MİLLETİNE AŞKLA BAĞLIDIR”

Etrafımızda olup bitene bakın. Türkiye’nin bu gelişmeler karşısındaki duruşuna bakın. Cumhurbaşkanımıza “kaçacak” denmesinin kimlerin kara propoganda aygıtında üretildiği net görülür. Kimlerin buna alet olduğu ise açıktır. Herkes biliyor ki, Cumhurbaşkanımız milletine ve Türkiye’ye aşkla bağlıdır. Bunu sorgulamaya kalkanlar, yalnızca kendilerinin Türkiye’ye bağlılıklarını sorgulamış olurlar.

YENİDEN PALAVRAYA BAŞVURDU

Parti kümesinde konuşan CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakın etrafının bir kaçış planında olduğunu argüman ederek reaksiyon çeken açıklamalara imza atmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.