Abdullah Avcı: 7 ayda bir kupa alıyoruz

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, Sivasspor’u yenip Üstün Kupa’yı kazandıkları maçtan sonra konuştu.

Türkiye Muhteşem Kupa’da Sivasspor’u 4-0 mağlup eden Trabzonspor’da teknik yönetici Abdullah Avcı, çaba sonrasında açıklamalarda bulundu. Avcı, taraftarların ehemmiyetine değinip onlara teşekkür ederken, 7 ayda bir kupa aldıklarını belirterek memnunluğunu paylaştı.

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı’nın kelamları şöyle;

“ONLAR MEMNUN BİZ MUTLU”

“Taraftar kusursuz dayanak veriyorlar. Geçen sene kadroyla savunma ve atak yaptılar. Yeni bir öykü için onlara gereksinimimiz var. Onlar her sene yeni transferimiz. Oyun ve skor olarak 7 ayda bir kupa alıyoruz. Onlar keyifli biz memnun. Şampiyonluktan sonra nasıl bir his yaşayacağımızı bilmiyordum. Gördükten sonra gücüm yükseldi. Onlar her vakit bizim yeni transferimiz. Bir teşekkür de Hükümran Korkmaz’a. Bu kadroya kıymetli işler verdi. Bugünkü kupada onun da katkısı var. Biraz dinlenmek istedi. Kusursuz bir insan. Bu şampiyonlukta onun da katkısı var.”

“HEDİYE İSTEMİYORUM, BANA KUPA ALIN”

“İlk ulaşılabilir maksadımız Harika Kupa’ydı. İkinci ulaşılır amacımız lige âlâ başlamak. Daha sonra Şampiyonlar Ligi play-off’u. Takımıma, lidere ve idare konseyine teşekkür ediyoruz.”

“Hamsik’in doğum gününü kutlarken ‘Hediye istemiyorum, bana kupa alın’ dedim. Oyuncular kelamını tuttu. Bundan daha hoş bir ikram olamaz. Ailemle birlikte olan bir fotoğraflı pasta kestik. Keyfini çıkaracağız ve tekrar çalışmalara başlayacağız.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.