2022’de Satın alabileceğiniz en iyi 10 kablosuz hoparlör!

İster bir müzik tutkunu olun, ister sadece koltuğunuzdan film izlemeyi seviyor olun, en iyi kalitede kablosuz hoparlörlere sahip olmak hayatınızı değiştiren bir deneyimdir. Ama şimdi çok fazla seçenek var, bu kadar seçenek arasından seçim yapmak bunaltıcı olabilir.

Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda yardımcı olabilmek için, 2022’de Satın alabileceğiniz en iyi 10 kablosuz hoparlörü sizler için listeledik!

10. Best looking table top speaker: Martin Logan Crescendo X

Crescendo X, Bluetooth, Airplay, DTS Play-Fi ile tüm ev kablosuz akışı özelliklerine sahip lüks bir kablosuz hoparlördür ve Alexa ile de çalışır.

Martin Logan’ın Bluetooth hoparlörü, sarsılmaz doğruluk, çözünürlük ve ayrıntıyla sesi yeniden üretir ve masa üstü şık tasarımı her dekora uyar.

9. Best budget wireless speaker: Ultimate Ears Wonderboom 2

Wonderboom 2, piyasadaki en küçük kablosuz hoparlörlerden biridir, yaklaşık bir softbol boyutundadır ve bir poundun hemen altındadır, ancak bu şeyden gelen ses şaşırtıcı derecede nettir ve iyi bir tabana sahiptir.

Bu harika suya dayanıklı hoparlör, 13 saatlik bir çalma süresine sahiptir ve 100 fitlik kablosuz kapsama alanı vaat eder, bu da onu mükemmel havuz partisi arkadaşınız yapabilir.

8. Best design speaker: Naïm Mu-so Qb v2

Naïm Audio, Qb’nin ikinci versiyonunu Ağustos 2019’da tanıttı. Bu, temelde orijinalinin yalnızca yükseltilmiş bir versiyonudur. Şık minimalist tasarımı, sonsuz bağlantı özellikleri, güncellenmiş bir Komut Kadranı ve uzaktan kumandası ile ikinci kez göz atmaya değer güzel bir hoparlördür.

Sadece göze hoş görünmekle kalmaz, aynı zamanda tüm frekans aralığında öne çıkan inanılmaz temiz bir ses kalitesi sağlar. Tüketicilerin şikayet ettiği tek olumsuz özellik, yüksek fiyatıdır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.